Job details

Regular React Native Developer

  • TypeScript
  • React Native
  • JavaScript
  • Expo

This job might be expired

Reasons could include: the employer is not accepting applications, is not actively hiring, or is reviewing applications.

Posted: 5 months ago

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem ekspertów, który buduje skalowalne, bezpieczne i profesjonalne produkty cyfrowe dla liderów rynków na całym świecie.

Jak pracujemy?

W naszej pracy kierujemy się wartościami, które wypracowaliśmy na przestrzeni ostatnich lat. Naszym wyróżnikiem jest partnerskie podejście do współpracy z klientami i przemyślany proces tworzenia oprogramowania w duchu Agile.

Dzielimy się swoimi pomysłami, bo zależy nam na ciągłym rozwoju i proaktywności w działaniu.

Dbamy o wysoką jakość tworzonych rozwiązań, a co za tym idzie - stosujemy wzorce projektowe i sprawdzone praktyki takie jak code review, czy architektura dopasowana do potrzeb biznesowych.

Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej i atmosfera zaufania - to właśnie nas wyróżnia.

Współpracujemy z klientami z różnych krajów (np. USA, Wielka Brytania, Niemcy) i branż - działamy międzynarodowo.

Nie zapominamy o integracji! Regularne spotkania, eventy w biurze, a także przemyślany i dopracowany proces onboardingu pozwolą Ci poczuć naszą wyjątkową atmosferę 😊

Kogo szukamy?

Jako Regular React Native Developer staniesz się częścią zgranego zespołu specjalistów w dziedzinie projektowania i skalowania aplikacji webowych i mobilnych.

Poszukujemy osób, które nie boją się wyzwań, są otwarte na rozwój i chętnie dzielą się wiedzą.

Twoje codzienne zadania:

  • Opracowywanie funkcji i interfejsów użytkownika przy użyciu React Native
  • Przestrzeganie najlepszych praktyk programistycznych
  • Utrzymywanie istniejących funkcji, debugowanie i rozwiązywanie problemów
  • Aktywne uczestnictwo w zespołowych przeglądach kodu
  • Współpraca z zespołem developerów, testerem, Project Managerem i BA
  • Wspieranie procesu monitorowania i optymalizacji wydajności aplikacji
  • Wprowadzanie usprawnień dla poprawy efektywności
  • Śledzenie nowości w obszarze React Native i powiązanych technologii
  • Uczestnictwo w szkoleniach i rozwijanie umiejętności w ramach projektu
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i projektowej
  • Aktywny udział w daily z zespołem oraz klientami z Polski i zagranicy
  • Cykliczny udział w wycenach projektów - wsparcie działań biznesowych
  • Udział w warsztatach produktowych

Czego oczekujemy:

  • 4 lata komercyjnego doświadczenia z JavaScript
  • 2 lata komercyjnego doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych na platformę Android i iOS w oparciu o React Native
  • Znajomość Expo w tym Expo Router
  • Pojęcie o różnicach w implementacji funkcjonalności na iOS i Android
  • Pojęcie o zasadach stylowania i ich różnic w stosunku do aplikacji webowych
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych w Jest
  • Znajomość TypeScript
  • Umiejętność debugowania aplikacji
  • Proaktywne podejście do zadań
  • Otwartość i umiejętność współpracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)

Nice-to-have:

W naszym zespole budujemy kulturę self-development przygotowując wiele możliwości doskonalenia swoich umiejętności.

Dołączając do nas zyskasz:

- Pozytywną atmosferę w zespole ekspertów IT

- Realny wpływ na projekt - ufamy Twoim kompetencjom 😊

- Pracę w poczuciu motywacji, docenienia i satysfakcji opartą na naszej kulturze organizacji

- Możliwość pogłębiania swojej wiedzy każdego dnia

- Budżet na samorozwój i otwartość na Twoje pomysły

- Zatrudnienie w oparciu o B2B/UoP (sam decydujesz) - gwarantujemy 24 dni płatnego urlopu na umowie B2B

- Brak korporacyjnych struktur i dresscode

- Możliwość pracy zdalnej #nolimit

- Elastyczne podejście w każdym aspekcie

- Darmowe lekcje angielskiego z native speakerem

- Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie i kartę Multisport