Job details

Full-stack Engineer (React JS, Python, Docker)

  • Docker
  • TypeScript
  • CSS
  • HTML
  • Git
  • JavaScript
  • Linux
  • ReactJS
  • NodeJS
  • MaterialUI

This job might be expired

Reasons could include: the employer is not accepting applications, is not actively hiring, or is reviewing applications.

Posted: 5 months ago

Zmęczony przestarzałymi technologiami? Znowu nikt nie zwraca uwagi na jakość review i kolejny raz naprawiasz regresję w sobotę? A mogło być inaczej gdyby testy były regularnie odpalane na urządzeniu docelowym?

Czujesz, że da się to zrobić lepiej?

Sprawdź nas!

Dbamy o jakość kodu poprzez:

  • narzucenie sobie reguł kodowania
  • statyczną analizę kodu
  • wysokie pokrycie testami
  • używanie sanitizerów
  • automatyczne testy na urządzeniu dla każdej zmiany jeszcze przed wywieraniem wpływu na innych!

Szukamy inżyniera z min. 3-letnim komercyjnym doświadczeniem w implementacji elementów wizualnych i znajomością architektury systemów. Jeśli dobrze się odnajdujesz w technologiach frontendowych, a jednocześnie posiadasz znajomość baz danych, testów (Python) i serwerów to zapraszamy do kontaktu 🙂

Czego wymagamy na tym stanowisku:

  • Biegłej znajomości technologii: React, TypeScript, JavaScript, HTML, CSS.
  • Zaawansowanej znajomości : GIT, MaterialUI, NodeJS, Linux, Docker.
  • Dobrej znajomości Python (Django), PostgreSQL.
  • Tools: Kubernetes, Azure, Airflow, Gerrit, Celery, Grafana, Prometheus, Ansible.
  • Doświadczenia w pracy w zespole rozproszonym (część zespołu pracuje w Krakowie, część w szwedzkim Goteborg).
  • Dyspozycyjności do okazjonalnych delegacji do naszego partnera w Szwecji.

Zadania w tym projekcie:

Front-end:

  • Tworzeniem dashboard'u do wizualizacji wyników testów.
  • utrzymywanie obecnego code-base.
  • dbaniem o wysoką jakość kodu (testy, deployment, dev environment).

Back-end:

  • Rozwojem back-endu wewnętrznych serwisów webowych.
  • Pracą nad automatyzacją procesów (python scripting, basic DevOps tasks).
  • Code review.
  • Pracą w kulturze DevOps (CI/CD, wysoka automatyzacja testów, releasable master).

Co oferujemy w zamian?

  • Bardzo dobre warunki finansowe, uzależnione od Twojego doświadczenia i realnej wiedzy (stawki pomiędzy 100 - 170 zł netto/h).
  • Pracę w doświadczonym zespole inżynierskim.
  • Pracę w firmie o płaskiej strukturze, z minimalną ilością biurokracji i bez korporacyjnych procedur
  • Możliwość pracy hybrydowej w krakowskim Starym Podgórzu.
  • Codzienne wyzwania w rozwiązywaniu realnych problemów użytkowników — nasz kod pracuje w najnowszych wersjach samochodów i jest stale udoskonalany.
  • Stale rosnący koszyk benefitów: prywatna opieka medyczna Saltus dla Ciebie i rodziny, kafeteria My Benefit, dla spragnionych towarzystwa integrację przy piwku 🙂.