Job details

React Native Developer

  • Redux
  • TypeScript
  • React Native
  • JavaScript
  • Firebase

This job might be expired

Reasons could include: the employer is not accepting applications, is not actively hiring, or is reviewing applications.

Posted: 5 months ago

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy tworzącej aplikacje mobilne i webowe, poszukujemy osób na stanowisko React Native Developer.

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji mobilnych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Dbanie o jakość kodu oraz korzystanie z dobrych praktyk programistycznych
  • Aktywny udział w spotkaniach oraz proponowanie możliwych usprawnień
  • Definiowanie i wdrażanie architektury w oparciu o zasady CI/CD

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość React Native
  • Dobra znajomość JavaScript i TypeScript
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość metodyk zwinnych
  • Mile widziana znajomość narzędzi takich jak Gitflow czy Azure DevOps

Oferujemy:

  • Dowolną formę zatrudnienia (UoP / B2B)
  • Hybrydowy model współpracy (2 dni w tygodniu w biurze w Gdańsku, 3 dni w tygodniu zdalnie)
  • Pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie nauki języków
  • Możliwość współtworzenia i uczestniczenia w ciekawych projektach dla międzynarodowych Klientów
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Wykorzystanie najnowszych technologii i szerokie możliwości rozwoju