Job details

Fullstack Developer (PHP + React)

  • Node.js
  • GraphQL
  • Git
  • Symfony
  • PHP
  • ReactJS
  • SOLID Principles

Posted: 3 weeks ago

馃 O dziale IT

Jako dzia艂 IT w Telemedi odpowiadamy za dzia艂anie szeregu aplikacji i serwis贸w obs艂uguj膮cych 艣wiadczenie us艂ug e-zdrowia dla pacjent贸w i klient贸w Telemedi.

Korzystamy z nowych technologii, rozwijamy swoje kompetencje, stawiamy na optymalny balans mi臋dzy dobrym tempem wytwarzania oprogramowania a utrzymaniem jego wysokiej jako艣ci. Powi臋kszamy nasz dzia艂 by m贸c tworzy膰 wi臋cej, szybciej i lepiej - zar贸wno pod k膮tem biznesowym, jak i technicznym.

Poszukujemy Fullstack Developer贸w (poziom Mid lub Senior) - os贸b do艣wiadczonych w rozwoju aplikacji webowych i nie boj膮cych si臋 wyzwa艅.

馃捈 Twoje zadania:

  • rozw贸j aplikacji webowych (nowe funkcje, bugfixing, refactors)
  • udzia艂 w projektowaniu architektury nowych rozwi膮za艅 i infrastruktury deweloperskiej
  • udzia艂 w code review i dba艂o艣膰 o jako艣膰 tworzonych rozwi膮za艅
  • 艣cis艂a wsp贸艂praca z zespo艂em (Devs, PMs, POs, QAs)
  • dbanie o jako艣膰 i terminowo艣膰 dostarczanych zada艅 (indywidualnie i jako team)

馃攷 Czego oczekujemy:

  • Min. 2 lata komercyjnego do艣wiadczenia w pracy z PHP (Symfony lub inny framework tej klasy)
  • Min. 1 rok komercyjnego do艣wiadczenia w pracy z frameworkiem React.js
  • Praktyczna znajomo艣膰 wzorc贸w projektowych i dobrych praktyk programowania (SOLID, KISS, DRY itd)
  • Do艣wiadczenie w pisaniu test贸w jednostkowych i integracyjnych.
  • Bieg艂o艣膰 w pracy z systemami kontroli wersji, np. Git.
  • Ownership - samodzielno艣膰 i odpowiedzialno艣膰 za powierzone zadania
  • Umiej臋tno艣膰 pracy w zespole.
  • P艂ynna znajomo艣膰 j臋zyka polskiego.

猸 Mile widziane:

  • Znajomo艣膰 zagadnie艅 zw. z wydajno艣ci膮 i optymalizacj膮 aplikacji web.
  • Do艣wiadczenie w rozwoju architektury mikroserwisowej.
  • Do艣wiadczenie w pracy w GraphQL i Hasura.
  • Praktyczna znajomo艣膰 obszaru 艣rodowisk skonteneryzowanych (Docker)
  • Do艣wiadczenie komercyjne z Node.js / Nest.js

馃懆鈥嶐煉 Pracujemy z:

  • Backend: Symfony 4.3, PHP 7.3 + MySQL5.7/PostgreSQL, GraphQL, Hasura
  • Frontend: React.js v17 + Twig w panelach admina
  • Infrastruktura: Google Cloud Platform
  • Build (CI): Docker, Github Actions
  • Kontrola wersji: Github
  • Issue Tracker: JIRA, Confluence
  • Testy: PHPUnit + React Testing + Jest.js + Playwright + QA manualne

馃帀 Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego do艣wiadczenia i umiej臋tno艣ci (umowa B2B - rozliczenie godzinowe).
  • Mo偶liwo艣膰 zdobycia unikalnego do艣wiadczenia w dynamicznym, innowacyjnym 艣rodowisku startupowym na szybko rozwijaj膮cym si臋 rynku.
  • Praca zdalnie, hybrydowo lub stacjonarnie z biura w Warszawie.
  • Karta Multisport.
  • Program opcji pracowniczych (ESOP).
  • Nieograniczony dost臋p do us艂ug telemedycznych.

馃摟 Etapy procesu rekrutacyjnego

  1. Kr贸tkie video interview (ok. 15min)
  2. Zadanie techniczne
  3. Rozmowa z Hiring Managerem
  4. Opcjonalnie: dodatkowa rozmowa/zadanie.